matbu ve interaktif yıllık tasarımı
portre fotoğraf çekimi
zamanında ve yerinde teslimat
kaliteli tasarım ekibi
ekonomik baskı için
BİZE ULAŞIN...

Tarihçemiz

İşletmemiz, 2005 yılında OMÜ'de görevli birkaç akademisyen ve öğretmen arkadaşları önderliğinde genç grafiker personeller tarafından kurulmuştur.

Kuruluş amacı; heykel ve grafik tasarım konusunda çalışmalar yapmak olan işletme, talep üzerine 2005-2006 eğitim-öğretim yılı içerisinde 2 okulun mezuniyet yıllığı basım işlerini gerçekleştirmiş, dijital ortamda hazırladığımız interaktif vcd yıllığı "neden web ortamında yayınlamıyoruz ?" sorusuna cevap ararken; Türkiye'de ve dünyada ilk sanal yıllığını kendi sitesinde yayınlamıştır.

Kısa zamanda yaptığımız çalışmaların kalitesi ve fiyatı ile tüm Samsun ilindeki okul yıllıklarının yapımını üstlenen firmamız,müşteri sayısını ve mezuniyet yıllığı yaptıran okul sayısının artmasını ve gelenekselleşmesini sağlamıştır. Zaman içinde öğrenim kurumlarının mezuniyet yıllıkları ve diğer tüm basım, tasarım işleri konusunda uzmanlaşma yoluna gitmiştir. Kendi bünyesinde Ar-Ge çalışmalarının ve genç dinamik ekibinin geliştirdiği yazılım, otomasyon sistemleri sayesinde Mezunuz.Net markasını yaratmıştır.Mezuniyet yıllıkları yapan firmalar tarafından web üzerinde benzer isimlerle taklit etmeye çalıştığı bir Marka olmuştur.Halen kendi ili ve bölgesinde öğrenci yıllıkları yapımında tartışmasız lider olan Mezunuz.net markası, Karadeniz bölgesi başta olmak üzere Mersin'den Kars ilimize kadar profesyonel fotoğraf stüdyoları ile yaptığı çözüm ortaklıkları sayesinde büyümeye devam etmektedir.

Hakkımızda

Kalite politikamız,
Hiç son bulmayacak mükemmele ulaşma yolunda vazgeçilmez değerlerimizdendir.
Kalite politikamızın temeli, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızdır.
Kuruluşumuzdan bu zamana kadar sadık kaldığımız misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır.
Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerimizde kullanımı kolaylaştırmak, ürünümüzün içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir.

Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası kurulan dostluklar çerçevesinde, hak ettiğimizi bildiğimiz müşterilerimizin güveni ile sürekli devam eden Ar-Ge çalışmalarımızla yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilerimize sunabilmek,
hiç bir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşma misyonumuzun bir parçasıdır.

 Bunun sonucunda her yıl ortalama 10000 ile 15000 arasında öğrencinin bir ömür boyu unutamayacağı okul yıllarının anılarını ölümsüzleştirerek saklıyoruz.

Biz işimize, çözüm ortaklarımızın işine ve müşterilerimize saygı duyuyor, kendimizin ve bize güvenen müşterilerimizin en iyisini hak ettiğine inanıyoruz.

Sahip olduğumuz bu değerler sayesinde;
- 2005-2006 Eğitim-Öğretim Yılında istek üzerine yaptığımız 2 adet okul yıllığının ardından yeni bir sektör oluştuğunu görerek, işimize duyduğumuz saygı ile değişen ve gelişen sektörümüzde yenilikçi, genç ve dinamik ekibimizle 2006 yılında dünyanın ilk sanal yıllığını yaptığımız için,

- Astronomik değil, ekonomik fiyatlarla kaliteli, özgün çözümlerle sürekli müşteri portföyümüzü genişletirken, çözüm ortaklarımızı da bölgelerinde güçlü kıldığımız için,

- Çözüm ortaklığımızı sürekli kılarken bir aile ortamı duygusallığında tüm ortaklarımıza saygı duymamız gerektiği mantığında olduğumuz için Mezunuz.Net müşteri ailesine katılmanız ve çözüm ortağımız olmanız gerektiğine inanıyoruz.

Copyright © 2009 Mezunuz.Net | Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik Politikası | Hizmet Kullanım Sözleşmesi
"mezunuz.net" bir SAMSUN SANAT MERKEZİ projesidir.
www.samsunsanatmerkezi.com